Proges Proje Geliştirme

Proges Proje Geliştirme ve İnşaat Limited Şirketi, Türkiye’de ’Proje Geliştirme ve İnşaat Yönetimi’ işleri yürütmektedir.

Proges’in, uluslararası standartta sürdürdüğü proje ve inşaat yönetimi hizmetlerinin ana bileşenleri, mütahitlik hizmetleri, proje geliştirme ve planlama, tasarım yönetimi, inşaat öncesi süreçler, inşaat yönetimi ve inşaat sonrası süreçleri içermektedir. Aynı zamanda; inşaat, imalat  ve taahhüt işlerinde de bulunan Proges , özellikle kentsel dönüşüm projeleri kapsamında İstanbul bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllar Türkiye’nin birçok inşaat projesinde  görev almış, deneyimli ve teknik altyapıya sahip kurucumuz İnş.Yük.Müh. Zafer Kırbıyık’ın önderliğinde geliştirilen projeler, insanların kullanımına açıldıkça hayat kazanmaktadır.

Hedef; inşaat yapı endüstrisine girmek isteyen yatırımcının bu süreçten maks. fayda sağlaması, zarar görmemesi ve planladığı ölçüde tekrar yatırıma dönüştürmesidir.

Misyon;

‘Doğru öz kaynakların; planlama, program ve mühendislik kullanılarak yoğrulması , oluşturulan yapının yatırımcıya maks. fayda sağlaması ve insan kullanımına sunulması.’

Vizyon;

‘Güven ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden, kentsel yapı çarpıklığını düzeltmiş, her projede yapısal proje yönetiminde sağladığı katkılarla adından bahsettiren bir şirket olmak.’