Danışmanlık Hizmetleri

Danışman Kimdir?
Danışman; herhangi bir sektörde o sektörde başarılı olmak için gerekli yönlendirmeleri yapan takım arkadaşlarıdır. Danışmanlar bulunduğunuz sektörde başarı kazanmanıza oldukça etkili rol oynamaktadır. Ancak bunun için tecrübeli profesyonel ve yetkin  danışmanlardan hizmetler almanız gerekmektedir.

Mimari Danışman kimdir?
Mimari danışman ise bu sektörde ki tüm gelişmelere ve yeniliklere ayak uydurarak, sizler için en güvenilir ve en uygun arsa, yapı, tarla, konut vb. gibi yapıların kiralanması, satılması gibi işlemleri  yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yapan yardımcılardır.

Aradığınız Mühendislik Firması Proges Proje Mühendislikte
Kurulduğumuz günden bugüne dek birçok büyük projenin altında imzamızı görebilirsiniz. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyim ve iş bitirebilme kabiliyeti sayesinde sizlere mühendislik konusunda ki her türlü desteği vermek için çalışmaktayız. Sizler de tecrübeli ekibimizden mühendislik konusunda her türlü desteği almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proges Proje Mühendislik
Merkezi İstanbul olan firmamız İstanbul’ da tüm ilçelere randevulu görüşme, İstanbul dışındaki müşterilerimize ise video konferans yöntemi ile danışmanlık hizmetleri vermektedir. Yalnızca danışmanlık değil mühendislik konusunda ki her türlü soru ve sorununuz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mimari danışmanlık hizmetimiz teklifimize dahil hizmetler;
Sizler için sunmuş olduğumuz mimari danışmanlık hizmetimize dahil olan ek hizmetleri sizlere sunuyoruz;

  • Sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan estetik ve sağlam tasarımlar oluşturmak,
  • Tasarım kararlarına göre gerekli çizimlerin yapılması ve bu çizimlerin onaylarının alınması,
  • Tasarımda kullanılacak olan tüm malzemelerin belirlenip, listelenmesi  ve onayınıza sunulması,
  • Anlaştığınız taşeron firmalar ile aranızdaki uyumu ve güveni sağlayarak birlikte ahenkle çalışmanızı sağlamak,
  • Anlaşılan firmaların kontrollerini yapmak,

Danışmanlık Hizmetinin Faydaları
Deneyimli çalışanlarımıza alacağınız danışmanlık hizmeti ile güncel bilgiler edinebilir, nelere yatırım yapacağınızı ve ne tür çalışmalar yapmanız gerektiğinizi öğrenebilirsiniz. Müşterilerimiz yalnızca kişilerden değil kurumsal firmalardan da oluşmaktadır. Sizler de firmanız için belirlemiş olduğunuz hedeflere daha güvenilir yoldan ulaşmak isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Almış olduğunuz danışmanlık hizmeti yapı imal etme konusunda birçok bilgiye sahip olmanızı sağlamaktadır. Bizden danışmanlık hizmeti alan firmalar kısa süre içerisinde daha çok yol kat ettiklerini belirtmektedirler.

Danışmanlık Ücretleri
Firmamızda danışmanlar tasarım sürecinde yapım öncesi, inşaat süreci, yapının aktif olarak kullanılması, yeniden işlevlendirilmesi ve ömrünü tamamlaması gibi yapı imalat sürecinin her aşamasını titizlikle düşünerek ve derin araştırmalar yaparak yürütmektedir. Ekibimiz, sizlerin daha güvenilir hizmetler sunarak müşteriler kazanabilmeniz için, yapıları sizler için kontrol eder, oluşabilecek tüm ihtimalleri düşünerek hizmet vermektedirler.

Ekibimizden alacağınız danışmanlık hizmeti tamamen sizlere özgü olacaktır.Sunmuş olduğumuz hizmetler müşteri ve firma potansiyeline göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple danışmanlık ücretlerimiz değişkenlik göstermektedir.